Zakup legowiska dla psa- jakie materiały wybrać?

Decydując się na zakup legowiska dla ukochanego psa, z pewnością staniesz przed dylematem, z jakiego materiału powinno być ono wykonane. W tej tematyce czujemy się ekspertami- przez kilka ostatnich lat pracując nad projektem „E-doggy” mieliśmy do czynienia z wieloma rodzajami materiałów wypełnień i pokryć legowisk. Dzięki posiadanej wiedzy, mogliśmy stworzyć idealne produkty finalne, którymi są wysokiej jakości legowiska i transportery dla czworonogów.
Dlatego, że sami jesteśmy posiadaczami psa, wiemy jakimi wartościami kieruje się większość właścicieli czworonogów przy zakupie legowisk:


  • Wygląd
  • Łatwość utrzymania w czystości
  • Wygoda psa
  • Cena
  • Wytrzymałość

Na rynku możemy spotkać leżanki wykonane z wielu materiałów, od skóry naturalnej, ekologicznej, suedine, alcantary po różnego rodzaju tkaniny. Zanim ruszyliśmy z produkcją naszych wyrobów w takiej formie, jaką widzisz na stronach naszego sklepu internetowego testowaliśmy wiele różnych opcji wykonania naszych produktów. Mając na względzie wszystkie 5 wartości, którymi kieruje się klient przy zakupie artykułów dla czworonogów stworzyliśmy, według nas, najodpowiedniejszą kombinację materiałów w stosunku do ceny, wygody, estetyki, wytrzymałości i higieny.
Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, dobraliśmy najlepsze materiały do naszych wyrobów i są to:


  • Skóra ekologiczna
  • Materace VISCO

Skóra ekologiczna jest wodoodporna, higieniczna i odporna na zarysowania pazurów. O ile większość z nas wie, czym jest ekoskóra i wiele codziennie używanych przez nas przedmiotów jest z niej wykonana, termin „VISCO” nie wszystkim z nas jest znany. Materace ortopedyczne VISCO działają przeciw roztoczom i są antybakteryjne, wykonane są z poliuretanowej piany, która nie deformuje się pod wpływem długotrwałego nacisku. Ważnym parametrem tej pianki jest jej wrażliwość na temperaturę. Jeśli temperatura będzie się obniżać, pianka zacznie robić się coraz twardsza, natomiast gdy temperatura wzrasta pianka staje się bardziej miękka. W przypadku materaca wykonanego z tej pianki, pod wpływem temperatury dostosowuje się on do kształtu ciała i zwiększa się powierzchnia podparcia.
Podczas dokonywania zakupów legowiska dla psa, polecamy zwrócić uwagę na te wykonane z ekologicznej, wytrzymałej skóry oraz antybakteryjne materace VISCO, które w naszej ocenie, świetnie wpasowują się w najnowsze trendy, jednocześnie spełniając swoje zadanie, przez długie lata.

Share:

0 komentarze