Jakie legowisko kupić psu? – porównanie różnych rodzajów i kształtów legowisk.
Każdy pies powinien mieć swoje miejsce w domu, może być to specjalnie kupione legowisko lub koc, jednak najważniejsze aby było mu w nim ciepło i wygodnie a przy tym aby miał poczucie bezpieczeństwa. Aby odpowiednio dobrać legowisko do swojego czworonoga, należy bacznie go obserwować, a także wybrać taki model, który będzie pasował do wnętrza.

Legowisko w kształcie sofy
Sofa jest to posłanie dla psa, okalające zwierzę z każdej strony z dużą powierzchnią do leżenia i miękkimi brzegami. Design tego wyjątkowego łóżka idealnie wpisze się we wnętrze nowoczesne, ale także klasyczne, a przy tym stanowić będzie perfekcyjne miejsce, do niczym nieskrępowanego wypoczynku dla ukochanego czworonoga, niezależnie od jego temperamentu czy rasy. Ten typ legowiska swoim kształtem przypomina prawdziwe królewskie łoże, które jest dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. W okresie zimowym warto wypełniać legowisko miękkim i ciepłym kocem.

Legowisko rogowe
Legowisko rogowe to posłanie dla psa zaprojektowane z myślą o wnętrzach, w których przestrzeń jest ograniczona. Legowisko o narożnym kształcie, pozwala zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu, jednak nie dzieje się to kosztem komfortu, jego czworonożnego użytkownika.

Materac
Materac to legowisko stworzone z myślą o minimalistycznych wnętrzach, które nie zakłóci ich stylistyki, a przy tym zapewni czworonogowi najwyższy poziom komfortu. Podobnie jak poduszka, może mieć ono wiele różnych zastosowań. Materac świetnie sprawdzi się też w roli transportera psa w bagażniku, tymczasowe legowisko na wycieczce, czy stałe w domu.

Poduszka
Pillow jest to legowisko dla psa, które przypomina poduszkę, ale niech Was nie zmyli ten niepozorny wygląd! Jest to jeden z bardziej użytecznych produktów, dostępnych obecnie na rynku artykułów dla zwierząt. Dzięki temu, że posłanie jest lekkie i poręczne, można umieścić je w bagażniku podczas podróży z czworonogiem, potraktować jako tymczasowe legowisko w miejscu wycieczki, czy ustawić w domu.

Share:

0 komentarze