Legowisko dla psa z marmurowym motywem


We współczesnym wzornictwie i designie nie przemija moda na wykorzystywanie naturalnych surowców. W ostatnim czasie możemy obserwować wzrastającą popularność kamienia, ze szczególnym uwzględnieniem marmuru. 

Ta niesamowita mieszkanka kalcytu i dolomitu często spotykana jest w klasycznych i eleganckich wnętrzach, wykonywane są z nich podłogi, blaty kuchenne, posadzki, schody, ale także wazony czy umywalki. Ale to nie wszystko! Ten ponadczasowy wzór został uznany za największy trend w modzie! Motyw ten zawitał więc na koszule, spódnice, a nawet torebki i akcesoria takie jak obudowy telefonów, notesy oraz biżuterię.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy specjalną kolekcję marmurowych legowisk dla psów, w dwóch wersjach kolorystycznych- czarnej i białej.
Jesteśmy przekonani, że tego typu wzory nigdy nie przestaną być modne, a wprowadzenie do wystroju domu, czy mieszkania elementów marmurowych będzie świadczyło o dobrym guście jego właścicieli. 

Legowisko marmur zakupisz na naszej stronie: https://e-doggy.pl/ 
Wystarczy, że podczas dokonywania zakupu w uwagach klienta zaznaczysz jaką wersję kolorystyczną legowiska marmur wybierasz, a my stworzymy je na Twoje życzenie. 

Życzymy udanych zakupów! 


Share:

0 komentarze