Aktualności- Nowa strona już tuż, tuż...

Nowa strona już tuż, tuż...

Właśnie rozpoczęliśmy prace nad nową odsłoną naszej strony.
Otrzymywaliśmy od osób zainteresowanych zakupem naszych towarów, sygnały że strona nie jest czytelna i intuicyjna, zadawano nam też sporo pytań w jaki sposób dokonać zamówienia. W związku z tym, że wszystkie sugestie naszych klientów traktujemy bardzo poważnie i bierzemy sobie je do serca, postanowiliśmy odświeżyć layout E-doggy i wprowadzić sporo udogodnień, a także nowości do naszego asortymentu. 

Co się zmieni? 

Powiew świeżości będzie możliwy do zaobserwowania w zakładce "Sklep", ponieważ umożliwimy składanie zamówień na legowiska dwukolorowe na poziomie strony internetowej. Nie będzie już konieczne pisanie w oddzielnej wiadomości jakich kolorów mamy użyć do produkcji konkretnego legowiska. 
Sama strona zyska także zupełnie nowy wygląd, dzięki któremu informacje na niej zawarte będą łatwiejsze do przyswojenia i bardziej czytelne. Zdjęcia będą bardziej przejrzyste, pojawi się też sporo nowych grafik. 

Współpraca z blogerami/ vlogerami/ influencerami. 

Stworzyliśmy nową zakładkę, w której znajdą się informację dla psich testerów. Będziemy poszukiwać osób, których pasją jest kynologia. Tych którzy całe swoje życie poświęcają psom, a swoje zainteresowania łączą z blogowaniem, chętnie zaprosimy do współpracy. 

Więcej szczegółów już wkrótce! 

Share:

0 komentarze